۶ گام طلایی برای ارتقا سئو

چکیده مقاله

برای ارتقاء سئوی سایت خود می توانید گام های زیر را رعایت کنید البته بعد از نصب افزونه سئو رعایت این اصول بسیار موثر تر خواند بود.seosuccess-min

اولین گام و مهمترین گام ارتقاء سئو انتخاب کلید واژه مناسب است

بازاریابی محتوا کلیدواژه ها عباراتی هستند که به بهترین نحو صفحه وب را توصیف می کنند.تعداد کلید واژه ها باید کم و حداکثر ۲۰ تا باشد.خیلی مهم است که شما از کلمات فارسی استفاده کنید . اگر از کلمات انگلیسی استفاده می کنید حتما کلمات فارسی نیز به آن اضافه کنید.

آسانترین راه برای انتخاب واژه ها Google Keyword Planer می باشد. به شما در ارزیابی واژه های انتخاب شده کمک می کند.(در ایران متاسفانه فیلتر است و برای استفاده از شما یک جیمیل می خواهد)

از  suggestion و trends هم می توان استفاده کرد.اگر شما بتوانید ۵۰ نفر را با کلمات مناسب به سایت خود هدایت کنید مطمئنا بهتر است از اینکه ۵۰۰۰۰ نفر را با کلمات غیر مرتبط به سایت خود بیاورید.

در انتخاب بهترین واژه حتما باید متناسب بازمینه کاریتان باشد. دانش بالایی در زمینه کاریتان داشته باشید.

گام دوم تحقیق کردن در مورد رقابتی بودن کلید واژه:

کلمات کلیدی در سئو تعداد سایتهایی که در عنوان خود کلمه مورد نظر شما را استفاده کرده اند را بررسی کنید.برای این کار از سرچ گوگل استفاده نمایید.

با تایپ“کلمه مورد نظر” :  alt

به تعداد نتایج  results دقت کنید.این تعداد رقبای شماست مسلما هر چه تعداد کمتر باشد با جامعه رقابتی کمتری روبرو هستید.

گام سوم: برای ارتقاء سئو بهترین محتوا را تولید کنید

بازاریابی محتواییمحتوا را می توان گفت پادشاه است و اهمیت وافری دارد.باید نسبت به رقبای خود مطلب کامل تر و بهتری را بگذارید.مطالب سایت رقبای خود را بخوانید. در هر صورت شناخت رقیب به ارتقاء سئو سایت تان کمک می کند.

موضوع محتوای خود را با حساسیت بالا انتخاب کنید.موضوع متناسب با محتوای سایت تان باشد.کیفیت مطلب و علمی بودن مطلب مهم تر از محتوای سئو پسند است. در محتوا از عکس ها زیاد استفاده کنید. فونت خوبی را انتخاب کنید.

علاوه بر اینکه از بک لینک داخلی استفاده می کنید از بک لینک خارجی به سایتهای معتبر نیز استفاده کنید.

گام چهارم : از تصاویر اینفو گرافیک استفاده کنید

اینفوگرافی در سئو تصاویر ترکیبی از متن و عکس را اینفوگرافیک می گویند. تصاویری با جملات ماندگار در ذهن بسیار تاثیر مثبتی در اذهان دارد.در رساندن موضوع هم به مخاطب کمک می کند

گام پنجم:به کار بردن عبارت کلیدی در عنوان صفحه

 سئو عناوین صفحه

مهمترین مکان برای قرار دادن کلمه کلید عنوان سایت می باشد.تصمیم گیری موتور های جستجو می توان گفت بر اساس عنوان سایتها می باشد. قرار دادن عنوان پاراگراف ها در تگ های H1,H2 تاثیر زیادی بر این مطلب دارد.

گام ششم:به کار بردن عبارت کلیدی در آدرس

تحقیق کلمات کلیدی انگلیسی بودن عبارت کلیدی در آدرس URL روی ارتقاء سئو تاثیر مثبتی دارد.آدرس باید موضوع محتوای خود را برساند. کوتاه بودن آدرس URL فاکتور مهمی می باشد اما مرتبط بودن ان با محتوا بسیار مهم تر است.

 منبع : مگاتم

دریافت مقالات ناب

مقالات شبیه مقالات بالا رو هر هفته میفرستیم به ایمیلتون

۳ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.