آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email

چکیده مقاله

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون

 

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون

 

کسانی که در حوزه فعالیت های مرتبط با طراحی سایت بر پایه برنامه نویسی فعالیت دارند با نرم افزارهای برنامه نویسی جنگو و پایتون آشنا هستند. این دو نرم افزار به عنوان مکمل در کنار هم یک ساختار ساده کد نویسی با سرعت بالا و قدرتمندی با استفاده از کتابخانه متنوع پروژه های آماده برای صرفه جویی در زمان طراحی و پیاده سازی سایت با امکان توسعه فراهم می‎‌کنند.

اگر هنوز با عملکرد و کارآیی برنامه جنگو و فریم ورک برنامه نویسی پایتون آشنا نیستید پیشنهاد می کنیم قبل از تهیه دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی دوره آموزشی جنگو سایت نوآوری های روز را تهیه و یاد بگیرید. در این دوره شما با عملکرد و کار با جنگو در کنار برنامه پایتون را یاد خواهید گرفت تا بتوانید با استفاده از تجربه و مهارت کسب شده انواع طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون را انجام دهید.

 

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون

طراحی سایت فروشگاه چه مزیتی دارد؟

هر کسب و کار و فعالیتی که برای کسب درآمد و ارزش افزوده وارد دنیای اینترنت شود، در مرحله اول برای موفقیت در کسب و کار خود نیاز به طراحی یک سایت قدرتمند برای فروش محصولات و خدمات متناسب با نیاز مشتریان خود خواهد داشت. تنوع بالایی از قالب های آماده فروشگاهی بر روی سیستم مدیریت آماده وردپرس و جوملا وجود دارد، اما تمام این سیستم‌ها در خیلی موارد پاسخگویی نیاز خاص تمام کسب و کارها نبوده و لازم است تا طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی برای آن خدمت انجام شود.

 

پیشرو در طراحی فریم ورک های فروشگاهی

طراحی یک سایت با سایر زبان های برنامه نویسی هر چقدر هم ساده باشد نیاز به زمان و آزمون و خطای بسیاری دارد. با توجه به این مشکل برنامه نویسی پایتون طراحی و ارایه شده است تا بتواند با ساختار کد نویسی ساده، سریع و توسعه گر هر نوع وب سایتی را اجرا و پیاده سازی کند.

جنگو به عنوان یک ابزار کارا برای کمک به برنامه پایتون برای ساده سازی و امکان توسعه ایجاد شده است که با دارا بودن کتابخانه آماده در دهها طرح آماده کمک می‌کند برنامه نویسی هسته اصلی سایت به سادگی با سرعت بالا روی پایتون انجام شود.

دیگر مزیت های برنامه جنگو

سادگی در توسعه، افزایش امکانات و ابزارها و سفارشی سازی آنها با نیاز مشتری و پاسخگو کردن آن مطابق با دستگاه های نمایش از وظایف اصلی جنگو می باشد.

جنگو به دلیل پشتیبانی از پایگاه داده های متنوع یک پل ارتباط مطمین برای تبادل اطلاعات با امنیت بالا برای پوشش اطلاعات کاربری مشتریان سایت فروشگاهی با پوشش ترافیک بالا می باشد. علاوه بر این قابلیت پشتیبانی از سایت‌های چند زبانه برای ارایه محصول و خدمات به کشورهای دیگر از خصوصیات خوب جنگو در طراحی سایت می باشد.

جنگو با پشتیبانی از PostgreSQL،  Oracle و MySQL  به عنوان آپاچی برای سرعت در اجرا و پاسخگویی محبوبیت خاص خود را دارد. سادگی کدهای اجرا شده و اصلاح آنها و بهبود و توسعه آن بر اساس نیاز مخاطب در استفاده از امکانات فروشگاهی از خصوصیات دیگر برنامه نویسی جنگو می باشد.

مزیت دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با جنگوو پایتون

در این دوره آموزشی با مباحث کامل پیش نیازات کدنویسی برای طراحی سایت فروشگاهی  را یاد خواهید گرفت که شامل مباحث زیر خواهد بود :

نسخه مورد آموزشی در این دوره فریم ورک جنگو نسخه 1،11 می باشد.

آموزش طراحی و پیاده سازی Stripe برای تسهیل پرداخت اینترنتی با استفاده از کارت های اعتباری

با روش های پیاده سازی Mailchimp برای ارسال ایمیل و ارتباط با کاربر آشنا خواهید شد. برنامه میل چیپ برای ایمیل مارکتینگ هر فروشگاه اینترنتی لازم می باشد.

یاد می گیرید که چگونه با استفاده از سرویس اینترنتی Heroku کدهای خود را بدون نیاز به سرور اختصاصی اجرا و پیاده سازی کنید تا بتوانید خطا و مشکلات احتمالی را بررسی کنید.

 

با روش چگونگی اجرا و پیاده سازی قالب طراحی شده روی HTTP و HTTPs بتوانید بصورت رمز نگاری شده آشنا خواهید شد. همچنین با استفاده از تکنیک های Bootstrap روی نسخه 4 که بر اساس دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت چهارچوب پویا با سرعت بالا را طراحی خواهید کرد.

با اصول اولیه روش های اجرای کد با استفاده از jQuery برای ایجاد انیمیشن یا کتابخانه این برنامه که از تمپلت‌های آماده برای بهبود ارتباط کاربر با سایت است، آشنا خواهید شد.

با روش های پیاده سازی سایت با استفاده از روش منعطف REST آشنا خواهید شد. REST هسته اصلی سایت های معروف بسیاری مانند آمازون، گوگل، تویتر و غیره می باشد که با این روش طراحی و اجرا شده است.

با روش های تجزیه و تحلیل کدها برای بهبود و اصلاح ساختاری آنها آشنا می شوید. چگونگی استفاده از مدل های کاربری برای ایجاد ارتباط هوشمند بین کاربر و سایت برای ثبت سفارش و معرفی پیشنهاد آشنا می شوید.

با تکنیک ساخت یک موتور جستجوی داخلی با جنگو Django آشنا خواهید شد. با روش های ایجاد صفحات برای فروش کالاهای دیجیتال یا فیزیکی آشنا خواهید شد.

و برخی از آموزش‌هایی که لازمه آن داشتن مهارت کافی با پایتون است در این دوره به شما یاد داده خواهد شد.

 

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون

آموزش طراحی سایت فروشگاهی با جنگو و پایتون مناسب چه کسانی است؟

اشخاصی که قصد دارند متناسب با مشتریان و زمینه خدمات و کسب و کار خود با مشتریان خود در ارتباط باشند می توانند این دوره آموزشی را یاد بگیرند.

همچنین این دوره به عنوان نمونه کار برای اشخاصی است که می‌خواهند با استفاده از دیگر زبان های برنامه نویسی به محک قدرت طراحی سایت های پویا و توسعه گر مشغول شوند گزینه مناسب می باشد.

اشخاصی که دوست دارند با ایجاد برنامه و سایت هایی یک تجارت آنلاین در حوزه های مختلف سود آوری را ایجاد کنند مناسب خواهد بود.

اشخاصی که با برنامه جنگو قبلا آشنا هستند می توانند با فراگیری این دوره مهارت های خود را ارتقا و سرعت بدهند.

ار نظر بازار کار و استخدام در صورت یادگیری این دوره شما می توانید به دو صورت فرلینسری  یا بصورت همکاری با شرکت و گروه های مختلف طراحی سایت همکاری و کسب درآمد کنید. یا اینکه می توانید در سایت های فروش محصولات برنامه نویسی با اجرا و پیاده سازی قالب های فروشگاهی یک فروش سودآوری را داشته باشید.

 

چرا برای طراحی سایت فروشگاهی از استفاده شده است؟

همانطور که در مقاله قبلی گفتیم سرعت یکی از فاکتورهای مهم سئو و بهبود آن برای ایجاد رضایت کاربر در استفاده از سایت می باشد. کد نویسی های جنگو به دلیل ساختار ساده در زمان کمترلی آماده و اجرا می شود.

به دلیل اینکه جنگو برای اجرا نیاز به پایتون دارد شما با فراگیری این دوره با روش های استفاده عملی طراحی سایت فروشگاهی با پایتون بیشتر آشنا شده و مهارت خود در زمینه کار با این زبان برنامه نویسی را بهبود و توسعه خواهید داد.

این آموزش یک تجربه و نمونه کار خوب در کار با جنگو نیز برای شما محسوب خواهد شد.

به کارگیری هوش مصنوعی دنیای وب متناسب با خواسته هر کسب کار بر پایه مخاطب محور بودن در قالبی ساده خواسته هر شرکت و گروه فعال در حوزه طراحی سایت می باشد. این دوره به دلیل اینکه از کد نویسی ساده و حرفه ای جنگو برای کار بهره می برد کمک میکند تا با یک رزومه قوی خود شما یک تیم تشکیل داده و نسبت به طراحی سایت های فروشگاهی اقدام کنید.

 

 

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print

دریافت مقالات ناب

مقالات شبیه مقالات بالا رو هر هفته میفرستیم به ایمیلتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.