17 دلیل برای انتخاب سامانه پیامکی کندو

چکیده مقاله

پنل پیامک کندو

چرا با وجود تحولات عظیم در صنعت تبلیغات، هنوز هم استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی، یک روش تبلیغاتی موثر و محبوب در میان کسب و کارهای کوچک و بزرگ است؟ ظرفیت‌های سامانه پیامکی کندو چگونه می‌تواند موجب گسترش و توسعه کسب و کارهای مختلف شود؟

مرجع رسمی‌‌ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی فرهنگ و توسعه کندو ظرفیت‌های گسترده‌ای را در اختیار شرکت‌ها، سازمان‌ها و مجموعه‌های مختلف در زمینه ارتباطات و تبلیغات قرار می‌دهد؛ در این مقاله به معرفی و بررسی 17 مورد از این ظرفیت‌ها می‌پردازیم:

1. بازگشت هزینه پیامک‌های ناموفق

در ارسال پیامک‌های انبوه، معمولا حدود 10 تا 20 درصد از پیامک‌ها به دست مخاطب نمی‌رسد؛ به دلایلی مانند خاموش بودن تلفن همراه مخاطب یا اختلال در آنتن دهی؛ در سامانه پیامکی کندو، هزینه پیامک‌های ناموفق، به صورت آنلاین به حساب کاربر بازگشت داده می‌شود.

2. سرعت بالای ارسال پیامک

اگر با صنعت تبلیغات پیامکی آشنا باشید احتمالا عبارت پیامک انبوه به گوشتان خورده است. اما پیامک انبوه چیست؟ به ارسال پیامک در حجم و تعداد بالا به منظور تبلیغات یا اطلاع رسانی پیامک انبوه می‌گویند. برای استفاده از پیامک انبوه، باید از سامانه‌ای استفاده کنید که قابلیت ارسال تعداد بالای پیامک را داشته باشند.

در سامانه پیامکی کندو شما قادر هستید در مدت زمان حدود 1 ساعت، 10 میلیون پیامک ارسال کنید.

3. دیتابیس هوشمند و قدرتمند سامانه پیامکی کندو

در سامانه پیامکی کندو، بانک اطلاعاتی گسترده‌ای از مخاطبان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این دیتابیس هوشمند، هر هفته به روزرسانی می‌شود.

 

4. پشتیبانی APIbase در سامانه پیامکی کندو

پشتیبانی APIbase در پنل اس‌ام‌اس کندو این امکان را به کاربر می‌دهد تا بانک‌های اطلاعاتی اختصاصی را به پنل پیامکی متصل کند تا پنل پیامکی به صورت خودکار و در مواقع نیاز اقدام به ارسال پیامک کند.

 

5. ارسال پیامک در هر زمان

اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی

 

کاربران کندو می‌توانند در هر ساعت از روز یا هر روز هفته وارد پنل پیامکی شوند و اقدام به ارسال پیامک‌های مختلف برای کاربران خود کنند.

6. پکیج‌های مختلف برای کسب و کارهای مختلف

با توجه به نیاز مجموعه‌ها و کسب و کارهای مختلف، پکیج‌های متنوعی با قیمت‌های متفاوت در سامانه پیامکی کندو طراحی شده است تا هر مجموعه با توجه به نیاز خود از آن بهره مند شود.

 

7. استفاده از دانش روز صنعت پیامک در کندو

صنعت ارتباطات پیامکی، یک صنعت پیشرو در دنیاست. سامانه پیامکی کندو تلاش می‌کند تا همگام با جدیدترین و به روزترین تکنولوژی روز دنیا در این زمینه فعالیت کند.

8. ارسال پیامک بدون محدودیت مکانی

کاربران در سامانه پیامکی کندو می‌توانند در هر نقطه‌ای و با استفاده از دستگاه‌های مختلف وارد سامانه کندو شوند و پنل کاربری خود را مدیریت و اقدام به ارسال اس‌ام‌اس کنند.

9. ارسال پیامک با استفاده از نقشه گوگل

یکی از امکانات برجسته پنل اس‌ام‌اس کندو، این است که کاربران می‌توانند از روی نقشه گوگل منطقه‌ای را انتخاب کنند تا سامانه به تعداد دلخواه برای کاربران ساکن در آن منطقه پیامک ارسال کند.

10. پیامک زمان دار ارسال کنید

شاید شما در همه ساعت‌های شبانه روز دسترسی به سامانه پیامکی نداشته باشید. در پنل اس‌ام‌اس کندو شما می‌توانید یک پیامک را آماده کنید و ساعتی را برای ارسال آن پیامک تنظیم کنید تا سامانه به صورت خودکار در لحظه تعیین شده توسط شما، اقدام به ارسال پیامک کند.

11. تبلیغات میلیونی در 15 دقیقه

پیامک‌ها در دسترس‌ترین ابزار ارتباطی برای هر شخص هستند. آمارها نشان می‌دهد معمولا افراد 15 دقیقه پس از دریافت پیامک، آن را مطالعه می‌کنند. به عبارتی شما می‌توانید با استفاده از ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، پیام خود در زمان کوتاه 15 دقیقه به دست میلیون‌ها مخاطب برسانید.

 

 

12.  مشاوره رایگان در کندو

پشتیبانی آنلاین

نحوه استفاده از پیامک مارکتینگ چگونه است؟ چه جزئیات و دانش فنی در این حوزه وجود دارد؟

اس‌ام‌اس مارکتینگ دانشی وسیع و گسترده است که بی توجهی به جزئیات آن، شکست‌های تبلیغاتی را برای یک مجموعه در پی دارد. در پنل پیامکی کندو، تمام خدمات مشاوره و کارشناسی در حوزه صنعت پیامک کاملا رایگان است.

13. قابلیت ارسال لینک در پیامک تبلیغاتی

یکی از قابلیت‌های مهم پیامک‌های تبلیغاتی که معمولا نسبت به آن بی توجهی می‌شود، امکان ارسال لینک در پیامک است. به این وسیله شما می‌توانید مشتریان خود را به آسانی به وبسایت خود و یا صفحات فروش هدایت کنید.

14. امکان استفاده کسب و کارهای کوچک از خدمات پیامکی کندو

با وجود اینکه شرکت‌های بزرگ دنیا همگی از قابلیت‌های اس‌ام‌اس مارکتینگ استفاده می‌کنند، اما این به بدان معنا نیست که کسب و کارهای کوچک راهی در این صنعت بزرگ ندارند. در پنل پیامکی کندو همه کاربران اعم از حقوقی یا حقیقی، یا کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند از خدمات پیامکی این مجموعه بهره مند شوند.

15. برگزاری نظرسنجی پیامکی از مشتریان

قابلیت ارسال پاسخ خودکار پیامکی این امکان را ایجاد می‌کند تا مجموعه‌ها بتوانند با استفاده از پیامک‌ها، از مخاطبان خود نظرسنجی به عمل بیاورند. این روش در مقایسه با شیوه‌های قدیمی‌نظرسنجی، هزینه پایین تر و نتیجه مطمئن‌تری خواهد داشت.

16. افزایش آمار بازدید از شبکه‌های اجتماعی با پیامک تبلیغاتی

یکی از شیوه‌های آسان، کم هزینه و البته پرثمر برای افزایش بازدید از شبکه‌های اجتماعی، ارسال لینک این صفحات در پیامک است. به این طریق شما می‌توانید لینک شبکه اجتماعی خود را در اختیار مخاطبان انبوه خود قرار دهید.

17. افزایش آمار فروش با ارسال پیامک انبوه

 

فروش اینترنتی

ارسال لینک صفحات خرید در پیامک و دعوت کاربران به خرید محصولات پرطرفدار، یکی از شیوه‌های مرسوم کسب و کارهای بزرگ برای افزایش آمار فروش خود است. با این روش می‌توانید با هزینه‌ای ناچیز، تاثیرات شگفت آور در آمار فروش خود ایجاد کنید.

 

این موارد بخشی از ظرفیت‌های عظیم پیامک‌های در حوزه تبلیغات است که سامانه پیامکی کندو آن‌ها را در وجهی کامل در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این سامانه از سال 84 به عنوان یک مجموعه پیشرو در حوزه ارتباطات پیامکی در کشور فعالیت می‌کند.

 

دریافت مقالات ناب

مقالات شبیه مقالات بالا رو هر هفته میفرستیم به ایمیلتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.