آموزش ID/CLASS در افزونه ربات نویسنده وردپرس

به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email

چکیده مقاله

با سلام خدمت شما کاربران عزیز مگاتم با آموزش جدید ربات نویسنده وردپرس که به کمک آن می توانید مطالب با کیفیت بالاتری ر دریافت کنید در خدمت شما هستیم . برخی از سایت هایی که معمولا کاربران ربات نویسنده وردپرس از آن ها استفاده می کنند در بین مطالب خود تبلیغاتی را می گنجانند که نمایش آن در وب سایت شما زیاد جالب توجه نیست چرا که شما می بایست تبلیغات خود را در در بین مطالب نمایش دهید نه تبلیغات دیگران که بابت آن ها هیچگونه مبلغی دریافت نکرده اید .   آموزش اول : حذف بخشی از محتوا با استفاده از id و class در ربات نویسنده وردپرس   بدین منظور شما می بایست فید دسته بندی که قصد دارید از مطالب را از آن دریافت کنید را وارد می کنید .     آموزش ربات نویسنده وردپرس وارد یکی از مطالب درون فید وارد شده می شویم (  مطلب از فید دسته بندی آموزش ، سایت زومیت می باشد ) همانطور که مشاهده می کنید در میانه مطلب قسمتی برای تبلیغات وجود دارد که در حالت پیشفرض ربات نویسنده این تبلیغات را دریافت و بر روی وب سایت شما نمایش می دهد   در قسمت بعد ” دریافت کامل مطلب از فید خلاصه شده ” را انتخاب می کنیم   select type of receive

 

 

همانطور که در ویدئو بالا مشاهده می کنید با استفاده از Inspect element در مرورگر های مدرن و آپدیت شده کلاس یا آیدی ( پیشنهاد من استفاده از کلاس هست ) تبلیغات یا بخش های موجود در پست ها را پیدا کنید .

 

حالا که کلاس تبلیغات را پیدا کردید  بر روی گزینه ” حذف بخشی از محتوا با استفاده از id/class ” کلیک کرده و نام کلاس را وارد کنید ( تصویر زیر )

 

inspect element

id-class

حال کمپین را منتشر و اجرا کنید .

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی google
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print

دریافت مقالات ناب

مقالات شبیه مقالات بالا رو هر هفته میفرستیم به ایمیلتون

۲ پاسخ

    1. با سلام
      برای دریافت برچسب های مطالب هم باید کلاس یک مطلب نمونه رو در بخش تنظیمات کمپین وارد کنید تا برچسب های مطالب هم دریافت شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *