کپی نوشته ها وردپرس Duplicate Post

افزونه Duplicate Post

چکیده مقاله

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]آموزش افزونه Duplicate Post مطلبی است که امروز می خواهیم بیان کنیم مربوط به مطالب و نوشته های سایت می باشد. نکته ای که وجود دارد این است که نوشته ها ی یک سایت مهم ترین بخش برای هر سایت محسوب می شوند و از اهمیت بسزایی برخوردار می باشند . این اهمیت باعث رسیدگی بیشتر و سفارشی سازی نوشته ها برای تاثیر بیشتر شده است. وب مستران زمینه های دلخواه خود را در نوشته قرار می دهند و تنظیماتی را برای نوشته ها ی خود در نظر می گیرند تا جذابیت بیشتری در نوشته های خود ایجاد کنند.

مشکلی که وجود دارد این است که این تنظیمات برای تک تک صفحات باید انجام شود و این یعنی از دست دادن زمان زیادی !
متاسفانه وردپرس بر خلاف ووکامرس امکان کپی نوشته ها و برگه ها و … را ندارد.
و اما راه حل
از انجایی که وردپرس مجهز به افزونه های کاربردی بسیار زیادی می باشد برای کپی کردن هم مجهز به افزونه Duplicate Post می باشد که این قابلیت را به وب سایت شما اضافه می کند.

افزونه Duplicate Post

افزونه Duplicate Post

این افزونه وردپرس برای اضافه کردن قابلیت کپی کردن نوشته ها و برگه ها طراحی شده است بخصوص برای وب سایتهایی که مطالب یک نواخت دارند فوق العاده کاربردی می باشد. به طوری که شما می توانید صفحاتی که سفارشی کرده اید و تنظیمات زمان بری انجام داده اید را کپی کنید و تنها قسمت های مورد نظر را ویرایش کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.
افزونه وردپرس علاوه بر قابلیت کپی کردن مطالب وب سایت دارای امکانات کپی از تمامی بخش ها مانند عناوین و محتوا و کپی زمینه های دلخواه و کپی تنظیمات افزونه سئو نیز می باشد.این افزونه وردپرس را از سایت مگاتم دانلود کنید و مدیریت بیشتری برای زمان خود داشته باشید.

 

آموزش افزونه Duplicate Post

پس از دانلود افزونه وردپرس از انتهای مطلب می توانید کار نصب و فعال سازی را انجام دهید. به قسمت تنظیمات افزونه بروید و یکسری تنظیمات دارد که با هم انجام می دهیم.

آموزش افزونه Duplicate Post

 

  1. کپی پست ها و صفحه ها بر اساس تاریخ.
  2. کپی نوشته ها در هر وضعیتی را انتخاب می کنید که ممکن است نوشته پیش نویس باشد یا منتشر شده .
  3. با انتخاب این گزینه از چکیده نیز می توانید کپی تهیه کنید.
  4. با انتخاب این گزینه از فایل های پیوست نیز کپی می توانید تهیه کنید.
  5. کپی از تمامی زیر شاخه های صفحات
  6.  کپی از طبقه بندی ها و فیلد های دلخواه
  7. دسته ها و برچسب ها و ساختار هایی که تمایل به کپی آن ها ندارید.

بسیار خوب تنظیمات این قسمت تمام شد به بخش نوشته بروید.

 

در قسمت ویرایش نوشته ها  دو دکمه اضافه می شود New Draft وClone .

New Draft:این دکمه یک کپی از نوشته ایجاد می کند.

Clone:این دکمه علاوه بر کپی از نوشته اگر نوشته شما منتشر شده باشد ان را منتشر می کند. البته در وردپرس فارسی این دکمه فعال نیست و نیازی به آن نداریم.

 

از توجه شما سپاسگذارم.

افزونه Duplicate Post

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner][us_cta title=”افزونه Duplicate Post” color=”custom” bg_color=”#03a9f4″ text_color=”#ffffff” controls=”bottom” btn_link=”url:https%3A%2F%2Fdownloads.wordpress.org%2Fplugin%2Fduplicate-post.3.1.2.zip||target:%20_blank|rel:nofollow” btn_label=”دانلود افزونه Duplicate Post” second_button=”1″ btn2_link=”url:https%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fplugins%2Fduplicate-post||target:%20_blank|rel:nofollow” btn2_label=”صفحه افزونه در مخزن وردپرس ” btn_style=”10″ btn_size=”14px” btn2_style=”12″ btn2_size=”14px”][/us_cta][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

دریافت مقالات ناب

مقالات شبیه مقالات بالا رو هر هفته میفرستیم به ایمیلتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.