عضویت ویژه مگاتم

بهترین راهکار برای کسب و کار شما

با خرید عضویت ویژه کلیه محصولات مگاتم در حساب کاربری شما فعال شده و شما از خرید هر محصول وردپرسی دیگر بی نیاز می شوید

دسترسی کامل به همه محصولات

از آنجایی که یک فروشگاه آنلاین خدمات و امکانات پیشرفته ای همچون لیست موارد مورد علاقه مشتری ، کارت هدیه جستجو حرفه ای محصولات و درگاه پرداخت بانکی قابلیت رهگیری سفارشات و امکاناتی از این قبیل نیاز دارد و با توجه به اینکه این خدمات و سرویس ها برای نقطه شروع یک فروشگاه اینترنتی ضروری هستند همه این امکانات را ما در افزونه های مختلف با عناوین متفاوت در مگاتم منتشر کرده ایم که با عضویت ویژه به همه آنها دسترسی پیدا می کنید .

پشتیبانی عضویت ویژه مگاتم

پشتیبانی و بروزرسانی سریع

راه اندازی یک کسب و کار قدرتمند اینترنتی که تبدیل به شغل اصلی شما شده و کل درآمد شما را از طریق بخش آنلاین وارد زندگی شما کند بستگی به پایداری قالب و افزونه هایی ست که سایت شما با آنها ساخته شده است. به عمق این فاجعه فکر کنید ؟!

شما قالب و افزونه هایی رو برای طراحی سایتتون از یک شرکتی خریداری کردید که بعد از 6 ماه هیچگونه بروزرسانی برای محصولاتش منتشر نکرده و مشکلات برای کسب و کار تان به وجود آمده ! چه احساسی به شما دست میده؟

نه با یک پشتیبانی ساده کارتون راه میافته و نه با رفع چند تا باگ ساده ، چون قضیه خیلی بزرگ تر از اونیه که فکرش رو میکنید ! اما با عضویت ویژه مگاتم این اتفاق ناگوار هرگز اتفاق نمیافته چون تا مادامی که شما عضویت ویژه فعال دارید شما با نصب افزونه پیشخوان مگاتم شما میشه با یک کلیک محصولات رو نصب و به آخرین نسخه بروزرسانی کنید

یک سرمایه گذاری پرسود

ما محصولاتی را بومی سازی می کنیم که یک نیاز واقعی و ضروری از صاحبان کسب و کار های اینترنتی را برطرف می کند . برای مثال ما پکیج افزونه های Yoast رو برای سئو وب سایت های مشتریان ، افزونه های گزارش گیری و تحلیل ووکامرس برای برای بودجه بندی و افزونه های امنیتی و افزایش سرعت متفاوتی را برای بهبود تجربه کاربری مشتریان صاحبان کسب و کار ها فراهم کرده ایم که پکیج کامل همه این محصولات را با عضویت ویژه مگاتم در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهیم .

سرمایه گذاری در مگاتم
صرفه جویی هزینه در مگاتم

صرفه جویی در هزینه ها

اگر شما طراح سایت و یا مالک یک آژانس طراحی باشید می دانید که برای هر محصول باید لایسنس های متفاوت با قیمت های یکسان خریداری کنید که متاسفانه اینکار هزینه های شما را افزایش و سود شما را کاهش می دهد اما با خرید اشتراک ویژه به راحتی می توانید به کل محصولات مگاتم بدون محدودیت در لایسنس دسترسی کامل داشته باشید .

سوالات متداول در رابطه عضویت ویژه مگاتم

بله – با عضویت ویژه مگاتم شما میتونید کل قالب و افزونه هایی که متعلق به مگاتم هستند رو حتی اونایی که توی ژاکت به فروش میرسند رو هم دانلود کنید .

خیر – شما در هر زمان از روز و هر چقدر که بخواین می تونید هر تعداد محصول رو دانلود کنید و هیچ محدودیتی در تعداد دانلود وجود نداره .

خیر – محصولاتی که روی سایت شما هستند همچنان فعال می مانند و در صورتی که اشتراک خود را تمدید نکنید تنها به بروزرسانی محصولات و پشتیبانی مگاتم دسترسی نخواهید داشت.

بعد از اتمام عضویت ویژه دسترسی شما به پشتیبانی و محصولات قطع میشه اما همچنان می تونید بدون هیچ مشکلی از محصولاتی که قبلا دانلود کردید استفاده کنید.

خیر – برای تمدید عضویت ویژه ماهانه ۱۵% و برای تمدید عضویت ویژه سالانه سیستم ۲۰% تخفیف برای شما منظور میکنه و دیگه نیازی نیست که برای هر دوره پرداخت مجددا کل مبلغ اولیه رو پرداخت کنید.

یک هفته قبل از تموم شدن اشتراک کد تخفیف به ایمیلتون ارسال میشه 

بعد از خرید اشتراک وارد حساب کاربری شده و روی دانلودها کلیک کنید. از این قسمت می توانید کل محصولات را دانلود کنید.