سوالات متداول

Share on twitter
Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر سوال یا پیشنهادی دارید اصلاً خجالت نکشید !

بخش سوالات متداول آماده پاسخ گویی به سوالات شماست ![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_tta_accordion toggle=”1″ c_align=”right”][vc_tta_section active=”1″ title=”آیا قالب هایی که در مگاتم به فروش می رسند ، دمو فارسی یا بسته نصب آسان دارند ؟ ” tab_id=”1500713206266-8472e239-5d7e”][vc_column_text]بله ، قالب هایی که در مگاتم عرضه می شوند بصورت بسته نصبی + فایل راهنمای فارسی ارائه می شوند

 

قالب هایی که ما برای فروش قراردادیم توسط طراحان خارجی طراحی و پیاده سازی شده اند و ما تنها این سه کار را انجام می دهیم :

  • ترجمه
  • راست چین
  • دمو سازی

اغلب این قالب ها توسط خود طراح ، راست چین شده و دارای فایل ترجمه هستند و ما تنها کاری که می کنیم تکمیل قسمت های راست چین و ترجمه نشده است و در آخر راه اندازی یک دمو فارسی .

حال اگر دوستان این قالب ها را با قیمت های بالا به فروش می رسانند می توان دلیل آن را سودجویی و یا حتی سوء استفاده از ناآگاهی کاربران دانست.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”قالبی را فارسی و راست چین کرده ام آیا آن را برای فروش در سایت قرار می دهید ؟ سهم من از فروش چقدر خواهد بود ؟ ” tab_id=”1500713206369-eb913adb-753d”][vc_column_text]بله ، مشروط بر اینکه :

  • قالب در سایت موجود نباشد
  • قالب توسط خود شما فارسی و راست چین شده باشد
  • تصاویر پیشنمایش جهت نمایش در سایت تهیه شده باشد

 

سهم شما از فروش قالب 80% خواهد بود[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”سرعت اینترنت من بسیار پائین است آیا می توانم محصولاتی که خریداری نمودم را بصورت پستی دریافت کنم ؟” tab_id=”1500713396423-6fa21389-3d54″][vc_column_text]این امکان تنها برای اعضا ویژه مگاتم فعال می باشد[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”چطور می توانم اطمینان حاصل کنم که فونت ایران سانس با مجوز قانونی روی محصولات ارائه شده ؟ ” tab_id=”1500713500277-1a7dd4a5-3fb6″][vc_column_text]کد لایسنس “قالب های فروشی” از سایت فونت ایران خریداری شده است .

و شما می توانید با ورود به وب سایت فونت ایران  مجوز قانونی مگاتم جهت استفاده از فونت ایران سانس بر روی محصولات مگاتم را مشاهده نمائید .

مشاهده مجوز قانونی مگاتم

[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook

دریافت مقالات ناب

مقالات شبیه مقالات بالا رو هر هفته میفرستیم به ایمیلتون

سوالی داری؟ چت با واتساپ